Logopeda zajmuje się szeroką gamą zaburzeń związanych z rozwojem i wadami wymowy. Zapraszam dzieci w wieku niemowlęcym i przedszkolnym, a także dorosłych.

Zapraszam także pacjentów przed lub w trakcie leczenia ortodontycznego na diagnozę i terapię miofunkcjonalną.

Zagadnienia, w jakich znajdziesz pomoc to m.in.:

• terapia zaburzeń karmienia,
  • kompleksowa ocena funkcjonowania noworodka i niemowlęcia wraz z diagnostyką wędzidełek jamy ustnej,
  • zaburzenia miofunkcjonalne wraz dolegliwościami bólowymi,
  • wady wymowy,
  • opóźniony rozwój mowy,
  • terapia w zakresie zaburzeń neurologicznych i wad genetycznych.

Zapisy na komercyjne wizyty pod numerem telefonu: 22 25 59 900.

KONSULTACJI UDZIELA

Slide
marta_lukasz
Izabela Dzikoń
logopeda ogólny i kliniczny

Jestem neurologopedą, terapeutą Pediatric Feeding Disorders, a także glottodydaktykiem. Jestem także autorką wielu pomocy logopedycznych i dydaktycznych, a inspiracją do ich tworzenia są moi pacjenci i ich potrzeby.

W terapii stawiam nacisk na holistyczne podejście do pacjenta, a skrupulatna diagnoza jest dla mnie szkieletem terapii. Cele terapeutyczne zawsze staram się dostosować do możliwości pacjenta, a także jego rodziny. Wierzę, że współpraca z bliskimi, a także innymi specjalistami pozwala osiągnąć najlepsze efekty.

W gabinecie, uśmiech i komfort pacjenta jest dla mnie najważniejszy. Jestem zwolenniczką prostych rozwiązań, a także poszukiwaczem jak najlepszej drogi do pacjenta.
Zajmuję się terapią zaburzeń karmienia, zaburzeń miofunkcjonalnych, wad wymowy, opóźnionego rozwoju mowy, a także terapią w zakresie zaburzeń neurologicznych i wad genetycznych.

Zapraszam dzieci w wieku niemowlęcym, przedszkolnym, młodzież i dorosłych.