Psycholog

Zapraszamy na konsultacje psychologiczne

  • przeżywają trudny okres w życiu
  • maja problemy w radzeniu sobie z emocjami
  • doświadczają trudności w relacjach
  • cierpią z powodu nieśmiałości lub niskiego poczucia własnej wartości
  • stale odczuwają napięcie i stres
  • doświadczają straty bliskiej osoby
  • cierpią z powodu dolegliwości somatycznych
  • doświadczają trudności w ciąży i po porodzie
  • chcą lepiej poznać siebie, rozwinąć swoje możliwości osobiste i zawodowe

Zapraszamy również osoby, które chcą przygotować się do okresu ciąży, porodu lub wymagającego okresu poporodowego, do bycia świadomym i odpowiedzialnym rodzicem.

Czas trwania spotkania: 50 min.

KONSULTACJI UDZIELA

mgr Anna Wiśniewska

psycholog, psychoterapeutaJestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego i w Szkole Głównej Handlowej. Obecnie jestem w trakcie certyfikacji 4-letniego całościowego szkolenia psychoterapeutów w Instytucie Gestalt w Krakowie, który posiada status EAPTI, czyli Instytutu Treningowego Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii. Regularnie korzystam z superwizji. Swoją wiedzę i umiejętności poszerzam na konferencjach międzynarodowych i warsztatach.

Ukończyłam również studia podyplomowe „Uważność i współczucie – fundamenty, badania i psychoterapia” w SWPS, a następnie kurs nauczycielski MBCT organizowany przez Fundację Rozwoju Mindfulness akredytowany przez Oxford Mindfullness Centre przy Wydziale Psychiatrii Uniwersytetu w Oxfordzie. MBCT to program terapii poznawczej opartej na uważności zapobiegający nawrotom depresji i stanów lękowych.

Moją pasją jest podróżowanie przez życie z ciekawością i wdzięcznością za różne jego smaki i kolory.

mgr Danuta Pogorzelska

położna, psychoterapeutaJestem absolwentką Wydziału Psychologii Społecznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz 4-letniego podyplomowego szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo – behawioralnej prowadzonego przez Centrum Terapii Poznawczo - Behawioralnej w Warszawie we współpracy z Oxford Cognitive Therapy Centre. W pracy wykorzystuję także wiedzę z zakresu NLP. Uzyskałam Certyfikat Praktyk Sztuki NLP zgodny ze standardami The Society of Neuro - Linguisstic Programming, wydany przez ACT. Odbyłam szkolenie z zakresu psychotraumatologii praktycznej w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii. Ukończyłam również Studium Medyczne na kierunku położnictwo oraz Akademię Medyczną w Białymstoku, co pomaga mi w pracy z pacjentem łączyć wiedzę psychologiczną z medyczną.

Pracuje pod stałą superwizją. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej im. Zdzisława Bizonia (PTTPB), które jest członkiem European Asociation for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).

Wielkość fontu
Wysoki kontrast