Krew karta

W naszej Przychodni możesz w szybki i łatwy sposób wyrobić sobie Krew Kartę

Krew karta to wiarygodny dokument poświadczający potwierdzony wynik grupy krwi, honorowany przez wszystkie placówki ochrony zdrowia. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo: "złota godzina" decyduje o stanie zdrowia i możliwych powikłaniach. Zapraszamy do oznaczenia grupy krwi oraz wyrobienia KREW KARTY w Przychodni św. Zofii! Raz wyrobiona służy przez całe życie!

Aby uzyskać KREWKARTĘ należy posiadać potwierdzony wynik grupy krwi oparty na dwóch badaniach, wykonanych z dwóch próbek krwi pobranych od pacjenta, każdorazowo zidentyfikowanego, w różnym czasie, z dwóch różnych miejsc wkłucia.

Krok po kroku – jak pozyskać KREW KARTĘ

  1. Zgłoś się do Rejestracji Przychodni św. Zofii.
  2. Wypełnij formularz danych (otrzymasz go na miejscu).
  3. Jeśli nie masz oznaczonej grupy krwi zostaną pobrane od Pacjenta dwie niezależne próbki krwi, w różnym czasie, z dwóch różnych miejsc wkłucia. Pobrania możliwe są od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30-10.00 i 15.00-19.00.
    * w przypadku, gdy posiadasz już jeden wynik potwierdzający grupę krwi (tzn. niepotwierdzony), wydanie karty może nastąpić po wykonaniu jeszcze jednego badania grupy krwi (należy przynieść posiadany wynik grupy krwi do Przychodni).
  4. Zgłoś się po odbiór gotowej karty w wyznaczonym terminie

To takie proste! Włóż KREW KARTĘ do portfela i poczuj się bezpiecznie