Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną od piątku, 13 marca, od godz. 8.00 do odwołania,wstrzymana zostaje możliwość odwiedzin i wejścia na teren Szpitala.Dotyczy porodów rodzinnych, cesarskich cięć, odwiedzin, w tym w Oddziale Wcześniaków i Patologii Noworodka.

Na wizyty w Przychodni Specjalistycznej zapraszamy tylko zapisanych dorosłych pacjentów – bez osób towarzyszących (także w pracowni usg), po uprzednim przeprowadzeniu wywiadu dotyczącego aktualnego stanu zdrowia oraz wykonaniu pomiaru temperatury ciała.

Z przykrością zawiadamiamy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną, jesteśmy zmuszeni odwołać wizyty dzieci w naszej Przychodni.

Uprzejmie prosimy o opłacanie wizyt w Przychodni kartą płatniczą.
Pytania i odpowiedzi – ograniczenia epidemiologiczne Przychodni i Szpitala

I. Czy prawda jest, że nie ma porodów rodzinnych i odwiedzin?
Tak, ze względów epidemiologicznych, wstrzymane są do odwołania porody rodzinne i odwiedziny.

II. Czy w Przychodni CMŻ odbywają się wizyty?
Tak, ale nie wszystkie.
Poradnie wstrzymane:
1. Wstrzymane są kwalifikacje do operacji i zabiegów.
2. Wstrzymane są konsultacje anestezjologiczne.
3. Odwołane są wizyty okulistyczne komercyjne.
4. Wstrzymane są wizyty rehabilitacji dziecięcej oraz osteopatia i masaż, poradnia laktacyjna oraz neurologopedyczna.

Poradnie działające:
1. Poradnia ginekologiczno-położnicza tylko w okrojonym zakresie. Wyjątkiem są ciężarne , które będą zapisywać się na kolejne wizyty oraz pacjentki onkologiczne.
2. Neonatologia pracuje normalnie.
3. Wizyty pohospitalizacyjne i zdjęcie szwów.
4. Okulistyka dziecięca tylko w zakresie kontraktu NFZ (retinopatia wcześniaków)
Z powodu zmiany organizacji pracy Przychodni, niewielka cześć wizyt ginekologiczno-położniczych NFZ, została odwołana. Pacjentki otrzymują powiadomienie sms.

III. Czy Ośrodek Diagnostyczno-Leczniczy przyjmuje pacjentki?
Wstrzymane są czasowo przyjęcia pacjentek na zabiegi do Oddziału diagnostyczno-leczniczego. Prosimy o kontakt z pracownikiem ODL pod numerem telefonu 532 122 201

W związku z sytuacją epidemiologiczną zapraszamy do korzystania z teleporady.
teleporady

informacje o korzystaniu z teleporady