poradnia nietrzymania moczu

Poradnia nietrzymania moczu i zaburzeń statyki narządu rodnego w Przychodni św. Zofii.

W poradni diagnozujemy pacjentki, które doświadczają:

• trudności w utrzymaniu moczu - wysiłkowe nietrzymanie moczu, spoczynkowe nietrzymanie moczu, mieszane postaci nietrzymania moczu

• nadreaktywności pęcherza moczowego (pęcherz neurogenny)

• trudności w opróżnieniu pęcherza

• obniżenia i wypadanie narządu rodnego

W Poradni nietrzymania moczu i zaburzeń statyki narządu rodnego przygotowujemy pacjentki do zabiegowego leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu i obniżenia narządu rodnego. Ponadto w Poradni odbywa się:

• leczenie zachowawcze nietrzymania moczu oraz zaburzeń statyki narządu rodnego,

• wizyty kontrolne po zabiegach operacyjnych..

• dokładnie omówienie z pacjentką techniki operacyjne, przedstawiamy przebieg okresu pooperacyjnego oraz czas powrotu do zdrowia.

W Poradni nietrzymania moczu i zaburzeń statyki narządu rodnego wykonujemy badania takie jak:

Poradnia nietrzymania moczu i zaburzeń statyki narządu rodnego świadczy usługi w ramach NFZ oraz odpłatne.

Slide
LEKARZE PRACUJĄCY W PORADNI